Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387337
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Asistwork
Operator maszyn
miejsce pracy: Zielona Góra/lubuskie
Zakres obowiązków:

  • obsługa i konserwacja maszyn do produkcji mebli (możliwość pracy przy maszynach do cięcia, maszynach cnc, maszynach do laminacji, maszynach szlifujących, wiertarkach, oklejarkach lub przy linii malarskiej)

  • przygotowywanie materiałów i narzędzi

  • wykonywanie precyzyjnych cięć i obróbka drewna zgodnie z instrukcjami i rysunkami technicznymi

  • dbanie o zachowanie wysokiej jakości produkcji i terminowość

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość obsługi maszyn

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • staranność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży meblarskiej

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • wynagrodzenie podstawowe: 4500-5700 zł brutto + system premiowy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00 (docelowo 2- zmianowy system pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00)

  • szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • pracę przy innowacyjnej produkcji mebli w nowej hali produkcyjnej przy nowoczesnych maszynach

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (np. na stanowiska liderskie)

  • możliwość poznania ciekawych technologii wytwarzania produktu

  • dogodną lokalizację miejsca pracy (Zielona Góra ul. Gorzowska), z dostępem do miejsc parkingowych

Oferta nieaktualna