Praca - Inspektor / Specjalista ds. BHP

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387331
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
UNIBEP S.A.
Inspektor / Specjalista ds. BHP
miejsce pracy: Bielsk Podlaski/podlaskie
Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,

  • Kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz wymogów BHP i PPOŻ na terenie realizowanych projektów,

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie BHP i PPOŻ,

  • Tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji / procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost świadomości pracowników i podwykonawców w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony życia,

  • Opiniowanie dokumentacji (BIOZ, IBWR, projektów i planów technicznych itp. .) pod kątem BHP i PPOŻ,

  • Współudział w projektach wdrażanych w organizacji w obszarze BHP.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowalnej lub produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy,

  • Umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP i PPOŻ,

  • Umiejętność oceny ryzyka zawodowego,

  • Komunikatywność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. konsultacje z psychologami, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Oferta nieaktualna