Praca - Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387288
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Monitorowanie pracy linii produkcyjnych oraz zapewnienie sprawności technicznej

  • Diagnozowanie awarii i szybkie przeprowadzanie niezbędnych napraw

  • Regularne przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy zgodnie z wytycznymi BHP

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyzacja, itp.)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu (min. 2 lata)

  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką, elektryką i pneumatyką

  • Umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny i dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)

Oferta nieaktualna