Praca - Pracownik produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387267
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Pracownik produkcji (m/k)
miejsce pracy: Skierniewice/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OLCgQAO
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,

  • realizacja zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych i technicznych,

  • precyzji i dokładności,

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym,

  • j. polski - komunikatywny (dotyczy osób z zagranicy - w mowie i piśmie).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,

  • stawkę godzinową + bogaty pakiet dodatków,

  • podwyżkę po okresie próbnym,

  • pracę po 8 godzin,

  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna),

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta po okresie próbnym,

  • wewnętrzny system szkoleniowy, podnoszący kwalifikacje pracowników.

Oferta nieaktualna