Praca - Serwisant Systemów Zasilania Awaryjnego

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2387238
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
APS Energia S.A.
Serwisant Systemów Zasilania Awaryjnego
miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, k/ Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • długofalowe i jasne zasady współpracy na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w ramach zespołu doświadczonych inżynierów,

  • pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego ,

  • ubezpieczenie grupowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med, dofinansowanie karty Multisport,

  • pracę w miejscu, w którym ceni się przyjazną atmosferę i wzajemne relacje,

  • przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące wyniki.

Wymagania:
Obowiązki:

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii urządzeń elektroenergetycznych tj. falowaniki, prostowniki, przetwornice,

  • serwisowanie urządzeń trakcyjnych tj. przetwornice statyczne, ładowarki baterii akumulatorów,

  • uruchamianie nowych urządzeń na obiektach,

  • prowadzenie szkoleń technicznych oraz z obsługi urządzeń.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego – mile widziana wiedza z zakresu elektryki/elektroniki/elektrotechniki,

  • prawo jazdy kat.B,

  • gotowości do odbywania częstych wyjazdów służbowych (jedno, kilkudniowych)/

Oferta nieaktualna