Praca - Elektronik w Zakładzie

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2387215
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Elektronik w Zakładzie
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024_030
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • zapewnienie ciągłej sprawności i gotowości technicznej taboru tramwajowego do wykonywania zadań przewozowych,

  • obsługę techniczną taboru tramwajowego w zakresie elektrycznym i elektronicznym,

  • naprawy i wymiany elementów układów energoelektronicznych napędu trakcyjnego oraz układów sterowania napędem trakcyjnym w taborze tramwajowym w oparciu o dokumentację techniczną,

  • naprawy i wymiany elektronicznych urządzeń taborowych oraz okablowania w tramwajach,

  • obsługę, naprawy i wymiany podzespołów: Systemu Rejestracji Obrazu, Systemu Emisji Reklam, Systemu Informacji Liniowej, rejestratora przebiegu parametrów jazdy, diagnozowanie sieci CAN i innych wewnętrznych układów elektronicznych,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektronicznych i energoelektronicznych w taborze tramwajowym realizującym zadania przewozowe po zjeździe technicznym,

  • obsługę urządzeń diagnostycznych, oprogramowania serwisowego i analizę pokładowej diagnostyki tramwajowej.

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w trybie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego z obszaru elektroniki, elektryki, elektromechaniki, energoelektroniki,

  • przynajmniej 1 roku doświadczenia na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka lub elektromechanika lub odbytych praktyk w trakcie nauki (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

  • posiadania uprawnień SEP, gr. I, eksploatacja,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz elektronarzędziami,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów technicznych,

  • dokładności i sumienności,

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferta nieaktualna