Praca - Mechanik narzędziowy ze znajomością jęz. niemieckiego na poziomie A2 (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Mechanik narzędziowy ze znajomością jęz. niemieckiego na poziomie A2 (m/k)
miejsce pracy: Mauer/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OLh8QAG
Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za dobór narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami produkcji,

  • wydawanie oraz przyjmowanie zwracanych narzędzi pracy,

  • kontrola stanu technicznego narzędzi,

  • wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja narzędzi.

Wymagania:

Wymagamy:

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie A2,

  • preferowane wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy jako Mechanik narzędziowy, min. 1 rok,

  • gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym, 7:00-16:00,

  • prawo jazdy kat. B oraz posiadanie auta na dojazdy do/z pracy - mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 17€/h brutto,

  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,

  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Oferta nieaktualna