Praca - Programista CNC / Technolog - Centra Frezerskie

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387205
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
WBS Sp. z o.o.
Programista CNC / Technolog - Centra Frezerskie
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Dania

Wynagrodzenie: 22-24 tys. PLN brutto (+ dowolność nadgodzin; 305 DKK/h)

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowanie technologii obróbki skrawaniem: dobór narzędzi, ustawianie, programowanie, uruchamianie nowego programu, produkcja detali (krótkie serie).

  • Programowanie maszyn (frezarki, frezarko-tokarki, tokarki): Okuma Multitask U4000/U5000/B750, Okuma MacTurn 50/ LB3000, LB300, LB300MY, LU7000, Doosan Puma 3100XLM/ 3100XLY/ 7100XLM, Okuma Genos 460.

  • Programowanie w programie Mastercam (możliwość doszkolenia jeśli znasz dobrze inny cam).

  • Kontrolowanie wykonywanych detali i nakładanie ewentualnych korekt.

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty CNC - Centra Frezerskie.

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Dobra znajomość programowania w Mastercam (jeśli znasz inny program niż Mastercam i jesteś dobry, w tym co robisz, to również wyślij CV - możemy Cię doszkolić z Mastercam’a).

  • Umiejętność doboru narzędzi i parametrów pracy.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na prowadzenie rozmowy).

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z robotami.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego na najwyższym poziomie w branży.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.

  • Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

  • Dofinansowane (w zasadzie bezpłatne) obiady w miejscu pracy.

  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.

  • Pomagamy w relokacji.

  • Mieszkanie gwarantuje pracodawca.

  • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

  • Bardzo przyjazne warunki i środowisko pracy.

Oferta nieaktualna