Praca - Mechanik przemysłowy z j. niemieckim B1 (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Mechanik przemysłowy z j. niemieckim B1 (m/k)
miejsce pracy: Georgensgmünd /Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OMcpQAG
Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • konstrukcja formy zgodnie ze specyfikacją zamówienia,

  • dostarczenie form zgodnie z planem zamówienia form,

  • konserwacja, naprawy i przebudowa maszyn,

  • produkcja części maszyn, narzędzi itp.,

  • obróbka metali, frezowanie i toczenie.

Wymagania:

Wymagamy:

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu B1,

  • posiadanie obuwia S1/S3,

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe,

  • posiadanie odzieży roboczej,

  • posiadanie auta w celu dojazdów do/z pracy - mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stawkę od 18/h brutto - w zależności od doświadczenia,

  • dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,

  • możliwość wypracowania nadgodzin,

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00),

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • polską umowę (w delegacji) o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,

  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Oferta nieaktualna