Praca - Elektronik

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2387199
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
QUASAR ELECTRONICS
Elektronik
miejsce pracy: Warszawa, Białołęka/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zakres działań na stanowisku obejmuje:

  • kontrolę jakości montażu SMD i THT

  • uruchamianie i testowanie sprawności urządzeń elektronicznych

  • diagnozowanie i naprawianie usterek w wadliwych urządzeniach

Wymagania:
Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie elektroniczne i ugruntowana wiedza o elektronice

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki (rezystory, kondensatory, diody, tranzystory i pozostałe)

  • umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu elektroniki

  • rozumienie dokumentacji technicznej (schematy ideowe, rysunki techniczne..)

  • umiejętność pracy z przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory)

  • dobra umiejętność lutowania elementów SMD i THT

  • dokładność i staranność oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Warto z nami pracować ponieważ oferujemy:

  • pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 28 lat

  • prostą strukturę organizacyjną i krótką drogę decyzyjną

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • system pracy jednozmianowy, godziny pracy 8-16

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)

Oferta nieaktualna