Praca - Operator linii SMT (Elektronika)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387159
szukaj
Oferta z dnia: 10 marzec 2024
poleć znajomemu
Lumel S.A.
Operator linii SMT (Elektronika)
miejsce pracy: Zielona Góra/lubuskie
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku pracy:

  • wspieranie procesu produkcyjnego,

  • monitorowanie ciągłości produkcji,

  • programowanie i optymalizacja linii SMT,

  • monitorowanie ilości braków z linii SMT w celu zapewnienia wysokiego poziomu produktywności,

  • wdrażanie działań korygujących procesy produkcyjne.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego o specjalności elektronika / elektrotechnika, automatyka,

  • doświadczenie w projektowaniu szablonów, programowaniu automatów, drukarki pasty, umiejętność doboru profilu pieca,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze linii SMT,

  • znajomość procesów z zakresu montażu powierzchniowego,

  • znajomość komponentów elektronicznych oraz technologii SMT.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, karty multisportowe,

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),

  • możliwość zdobycia tytułu "Pracownika miesiąca",

  • nagrody za usprawnienia procesu pracy oraz za skuteczne polecenie kandydata do pracy,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,

  • duży, bezpłatny parking,

  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Oferta nieaktualna