Praca - Elektryk z j. niemieckim

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387147
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
Humanus Personalservice GmbH
Elektryk z j. niemieckim
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Czytanie schematów obwodów,

  • Sprawdzanie i wymiana węży i przewodów hydraulicznych,

  • Sprawdzanie i wymiana węży i przewodów pneumatycznych,

  • Demontaż i instalacja silników elektrycznych,

  • Rozwiązywanie problemów, gdy maszyny są zatrzymane,

  • Szybkie rozwiązywanie problemów,

  • Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń,

  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek w szafach sterowniczych i rozdzielnicach, w tym w stycznikach,

  • Testowanie styczników lub innych komponentów w szafie sterowniczej,

  • Wymiana komponentów w regularnych odstępach czasu lub w przypadku usterek maszyn i systemów,

  • Doświadczenie w zakresie systemów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych jest niezbędne, ponieważ maszyny i systemy są obsługiwane w różny sposób,

  • Doświadczenie elektryczne i mechaniczne.

Wymagania:
Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

  • Doświadczenie zawodowe,

  • Własny samochód do codziennego dojazdu do pracy (ok 20 km od miejsca zakwaterowania).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji,

  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty,

  • Dodatki za prace zmianowe,

  • Niemiecka umowa o pracę,

  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne,

  • Niemieckie ubezpieczenie,

  • Cykliczne podwyżki,

  • Regularne zaliczki,

  • Wsparcie polskojęzycznych opiekunów,

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).

Oferta nieaktualna