Praca - Spawalnik - Kontroler Jakości

szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
Jww Invest S. A.
Spawalnik - Kontroler Jakości
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • nadzór prac na budowie

  • nadzór montaży w oparciu o plan ITP

  • sporządzanie raportów oraz uzupełnianie dzienników spawania

  • nadzór nad pracami spawalniczymi

  • kontrola jakości i ocena wizualne wykonanych spoin

  • przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów (przystemplowania elementów do spawania, sporządzanie protokołów, nadzór nad oznaczeniem materiałów)

  • nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania

  • zlecenia badań spoin w oparciu o normy oraz wytyczne

  • weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych

Wymagania:
Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach realizowanych na terenie Polski i za granicą

  • znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania

  • praktyczna umiejętność oceny spoin

  • uprawnienia IWE, VT2, PT2, MT2

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy, umiejętność czytania rysunku technicznego,zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • dyspozycyjność i gotowość od praca w delegacjach/wyjazdach kontraktowych

  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego

  • pracę dynamicznym zespole specjalistów

  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty portowej)

  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Oferta nieaktualna