Praca - Lakiernik – Pomocnik lakiernika

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387121
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
TNS Sp. z o.o.
Lakiernik – Pomocnik lakiernika
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
OPIS STANOWISKA:

  • malowanie natryskowe pistoletem;

  • poprawki malarskie – kontenery na ciągniki siodłowe;

  • prace przygotowawcze przed malowaniem – czyszczenie, szpachlowanie, oklejanie;

  • wykonywanie napraw powłok lakierniczych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe – mile widziane;

  • znajomość lub chęć do przyuczenia przygotowania powierzchni do lakierowania;

  • podstawowe umiejętności ślusarskie;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • odzież roboczą;

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta nieaktualna