Praca - Ślusarz - Mechanik Narzędziowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387112
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
BERGMAN Deutschland GmbH
Ślusarz - Mechanik Narzędziowy
miejsce pracy: Bad Langensalza/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. SMB/MK/0823
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Montaż i demontaż narzędzi odlewniczych

  • Czyszczenie i szlifowanie narzędzi i form odlewniczych

  • Wzrokowa i pomiarowa kontrola jakości narzędzi oraz form odlewniczych

  • Rozpoznawanie, oddzielanie i naprawa wadliwych komponentów

  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i porządkowych

  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i obsłudze maszyn

  • Znajomość oznaczania cech jakości produktu

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)- WARUNEK KONIECZNY

  • Gotowość do pracy w systemie 5-brygadowym

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Erfurtu w Niemczech (Bad Langensalza)

  • Mile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na suwnice

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjną lokalizację pracy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH

  • Pracę u naszego Klienta – międzynarodowego producenta felg aluminiowych

  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50€ brutto za godzinę (dodatkowo za pracę w godzinach popołudniowych: +1,65€/h i za pracę w godzinach nocnych: +3,10€/h)

  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w niedziele 70% oraz święta 100%

  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)

  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)

  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)

  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!

  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (28 dni na rok)

  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem

  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

  • Możliwość długoterminowej współpracy

Oferta nieaktualna