Praca - Analityk - Projektant - Młodszy / Doświadczony Specjalista / Analityczka - Projektantka / Młodsza / Doświadczona Specjalistka

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387092
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy
Analityk - Projektant - Młodszy / Doświadczony Specjalista / Analityczka - Projektantka / Młodsza / Doświadczona Specjalistka
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Liczba etatów: 1

Do zadań kandydata będzie należeć między innymi:

  • gromadzenie i zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi;

  • analiza biznesowa produktu;

  • tworzenie i utrzymanie modelu danych;

  • analiza i projektowanie logiki systemu informatycznego;

  • współpraca z projektantem UX przy projektowaniu makiety interfejsów użytkownika;

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej oraz projektowej;

  • nadzór nad implementacją procesów biznesowych;

  • weryfikacja implementacji wymagań biznesowych;

  • zarządzanie zmianami i ich wdrażanie w istniejącym oprogramowaniu;

  • współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:
Wymagania:

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

  • doświadczenia w tworzeniu analiz biznesowych;

  • znajomości zagadnień architektury systemowej;

  • znajomość podejścia SCRUM do wytwarzania oprogramowania;

  • znajomości UML i narzędzi CASE (np. Enterprise Architect);

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego(lub studenci ostatniego roku studiów).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL;

  • znajomość języka Java, oraz technologii JEE;

  • znajomość architektury mikroserwisów;

  • znajomość usług sieciowych typu REST (RESTfulWebservices);

  • znajomość narzędzi do makietowania interfejsów;

  • znajomość narzędzi typu XForms.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • możliwość realizacji własnych inicjatyw

Oferta nieaktualna