Praca - Elektryk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387090
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
R11 Automation Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: okolice Monachium/Zagranica
Zakres obowiązków:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych

  • uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych

  • analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych

  • podłączanie czujników, falowników

  • rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją

  • budowa i montaż szaf sterowniczych

Wymagania:
Wymagania:

  • uprawnienia SEP

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wiedza z zakresu instalacji elektrycznej

  • solidność i odpowiedzialność w działaniu

  • gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji, 1 tydzień w Polsce (możliwość dłuższego pobytu i dostosowanie zjazdów według potrzeb)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferta:

  • wynagrodzenie: 8 500 - 10 000 zł netto za 3 tygodnie pracy

  • polska umowę o pracę

  • płacimy za Twoje komfortowe zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju

  • zapewniamy transport

  • zapewniamy polisę ubezpieczeniową NNW (do 20 000 PLN), koszty leczenia zagranicą (do 55 000 EUR)

  • praca dla międzynarodowej, stabilnej firmy

  • rozwój umiejętności i możliwość zdobycia kolejnych uprawnień

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.

Oferta nieaktualna