Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii

  • Praca zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie narzędzi i sprzętu roboczego

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Elektryk, Elektromonter, itp.)

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny

Oferta nieaktualna