Praca - Pracownik odlewni / Koordynator pracowników odlewni (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387073
szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Pracownik odlewni / Koordynator pracowników odlewni (m/k)
miejsce pracy: Villingen - Schwenningen/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009MirHQAS
Zakres obowiązków:

  • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,

  • obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,

  • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,

  • kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek,

  • pełnienie roli tłumacza, szkolenie nowych Pracowników, wsparcie Brygadzistów/Kierowników zmiany.

Wymagania:

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),

  • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku Koordynatora.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,

  • możliwość wypracowania nadgodzin,

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,

  • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,

  • premię za pełnienie roli Koordynatora - 150€ netto/miesięcznie,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Oferta nieaktualna