Praca - Asystent kierownika projektów

szukaj
Oferta z dnia: 07 marzec 2024
poleć znajomemu
AB INDUSTRY S.A.
Asystent kierownika projektów
miejsce pracy: Puławy/lubelskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • wsparcie zespołu projektowego w zadaniach organizacyjnych,

  • organizacja narad i spotkań,

  • prowadzenie narad oraz spotkań,

  • przygotowywanie notatek, raportów, sprawozdań,

  • nadzór i administracja biura budowy.

Wymagania:
Wymagania

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność prowadzenia narad technicznych,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie szkoleń i studiów,

  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Oferta nieaktualna