Praca - Asystent ds. teletechnicznych

szukaj
Oferta z dnia: 06 marzec 2024
poleć znajomemu
Dino Polska S.A.
Asystent ds. teletechnicznych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej branży teletechnicznej

  • Wykonywanie rysunków w programie CAD

  • Nadzorowanie procesu uzgodnień

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonane zadania

  • Znajomości programu AutoCad

  • Komunikatywności

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze

  • Programy na preferencyjnych warunkach:

    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny

    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe

    • Karta Medicover Sport

    • Pożyczki pracownicze

Oferta nieaktualna