Praca - Inżynier Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386724
szukaj
Oferta z dnia: 06 marzec 2024
poleć znajomemu
DONAKO Sp. z o.o.
Inżynier Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Główne zadania na stanowisku pracy:

  • tworzenie harmonogramów TPM i planów prac prewencyjnych  oraz nadzór nad ich realizacją

  • stworzenie magazynu części zamiennych (analiza krytyczności części/rozchody/stany minimalne)

  • administrowanie systemem CMMS – określanie uprawnień,  dodawanie kont, analiza wpisów

  • nadzór nad stałymi terminami przeglądów oraz badań  maszyn i urządzeń

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie  wyższe techniczne (inżynieria produkcji lub pokrewne), ewentualnie student ostatniego roku

  • otwartość na nowe zadania oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność tworzenia analiz w celu rozwiązywania problemów (Pareto, raport A3, itp.)

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. ubezpieczenie

  • medyczne, karty Multisport, bony świąteczne, Smartlunch - dofinansowanie posiłków)

Oferta nieaktualna