Praca - Referent ds. produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386716
szukaj
Oferta z dnia: 06 marzec 2024
poleć znajomemu
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
Referent ds. produkcji
miejsce pracy: Międzybórz, k. Oleśnicy/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników.

  • Tworzenie grafików miesięcznych i tygodniowych.

  • Nadzór nad stanami magazynowymi i realizacja zamówień środków pomocniczych produkcji, etykiet, środków ochrony osobistej etc.

  • Składanie i realizacja zamówień na artykuły produkcyjne i biurowe.

  • Generowanie dokumentacji produkcyjnej.

  • Inne zadania z zakresu wsparcia w funkcjonowaniu działów produkcyjnych.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

  • Znajomości obsługi programów excel, word.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi w środowisku produkcyjnym.

  • Chęci do nauki.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwości rozwoju.

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • Zniżki pracownicze.

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

Oferta nieaktualna