Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 06 marzec 2024
poleć znajomemu
Emtor Spółka z o.o.
Mechanik
miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Mechanik - Wrocław-Psie Pole
Zakres obowiązków:

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko serwisanta wózków widłowych - praca mobilna.

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Kontrola i odbiór UDT urządzeń

  • Specyfikacja i zamawianie części

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

Oferta nieaktualna