Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386682
szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Stanowice (pow. oławski, gm. Oława)/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
zadania

  • układanie kartonów ze pakowanym wyrobem na palecie

  • owijanie streczem palety

  • praca w warunkach chłodniczych

Wymagania:
oczekujemy

  • książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, zdrowotne, prawo do urlopu, prawo do L4)

  • pracę na III zmiany (06-14, 14-22, 22-06)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i bilety do kin i teatrów)

Oferta nieaktualna