Praca - Konsultant SAP EWM

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2386673
szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant SAP EWM
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych i rolloutowych SAP lub projektach wsparcia i utrzymania SAP w obszarze funkcjonalnym Gospodarki Magazynowej

  • Definiowania i rozwiązywania problemów

  • Zbieranie wymagań użytkowników

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Udzielanie profesjonalnego wsparcia klientom w zakresie odpowiedniego wykorzystania systemu SAP

  • Projektowanie procesów biznesowych do zarządzania magazynem

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu i konfiguracji funkcjonalności SAP Extended Warehouse Management (EWM) jako konsultant

  • Znajomość modułów SAP ERP MM i SAP ERP WMS będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość interfejsów, kluczowych punktów integracji i najlepszych praktyk

  •  Znajomość procesu Cross Docking.

  • Znajomość RF Framework i konfiguracja ekranów RF dla różnych urządzeń mobilnych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Oferta nieaktualna