Praca - Operator maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386619
szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
Asistwork
Operator maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Lubań/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie produkcji, ustawianie parametrów procesu, utrzymanie ciągłości procesu

  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej (m.in. zaklejarki, zgrzewarki, drukarki,etykieciarki)

  • Zgłaszanie awarii i usterek w pracy maszyn, dokonywanie drobnych napraw i przezbrojeń

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespół

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy

  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni

  • Ustandaryzowany program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)

  • Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)

  • Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (kawa, hebata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę, nowoczesny park maszynowy

  • Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę i dofinansowanie ubezpieczenia grupowego na życie

  • Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, dofinansowanie do studiów, bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Lubań), z szybkim dojazdem samochodem z różnych części powiatu lubańskiego (pracownicy wspólnie dojeżdżają do pracy, dlatego nawet niezmotoryzowani znajdą dla siebie dogodną formę dojazdu do firmy)

Oferta nieaktualna