Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
LST-Polska Sp. z o.o.
Mechanik
miejsce pracy: Bełżyce /lubelskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • usuwanie usterek i awarii powstałych w trakcie użytkowania parku maszynowego i związanych z nim instalacji,

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ w trakcie wykonywania pracy,

  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie innych prac doraźnie zleconych przez kierownictwo zakładu,

  • remonty maszyn i urządzeń w czasie przestoju linii produkcyjnej.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne, średnie lub wyższe,

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość zrobienia na koszt firmy uprawnień spawalniczych, SEP oraz obsługi urządzeń chłodniczych.

Oferta nieaktualna