Praca - Technik Serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 04 marzec 2024
poleć znajomemu
LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.
Technik Serwisu
miejsce pracy: /dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Nasi Profesjonalni Technicy Serwisu wykonują przeglądy i naprawy urządzeń w nowych i istniejących obiektach, reagują na awarie, dokonują napraw zapewniając wysoki poziom obsługi klienta przez cały czas.
Zakres prac wykonywanych przez naszych Techników to:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych

  • Weryfikacja uszkodzeń i wykonywanie napraw

  • Modernizacja urządzeń

  • Wymiana urządzeń

Wymagania:

  • Niezbędne są kwalifikacje elektryczne SEP E do 1kV

  • Mile widziane doświadczenie w branżach instalacyjnych lub utrzymania ruchu

  • Przydatne jest doświadczenie w spawaniu i pracy z hydrauliką siłową

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej

  • Zaangażowana postawa i pozytywne usposobienie z pewnością będzie Twoim atutem w codziennych relacjach z klientami i kolegami w organizacji

  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w branży montażowej lub serwisowej w branży techniki przeładunkowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą.

Szukamy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli realizować nasze plany.

Dla Ciebie oznacza to, że możesz z nami planować wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego.

Zależnie od posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań.

Ponadto oferujemy:

  • Dodatek frekwencyjny

  • Premie regulaminowe i uznaniowe

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Okresowe spotkania integracyjne

  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Oferta nieaktualna