Praca - Specjalista ds. Gwarancji

szukaj
Oferta z dnia: 03 marzec 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Specjalista ds. Gwarancji
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • mapowanie zgłoszonej usterki oraz koordynacja procesu realizacji naprawienia usterki

  • otrzymywanie, rejestracja oraz analiza zgłoszonych usterek oraz wad

  • dokładna weryfikacja zgłoszeń pod kątem zasadności technicznej/konstrukcyjnej

  • konsultacje techniczne z ekspertami odnośnie przewidywanych prac naprawczych

  • stały i profesjonalny kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem i Podwykonawcami z zachowaniem wysokiej jakości obsługi gwarancyjnej

  • kontrola poprawności dokumentacji kontraktów przyjmowanych na gwarancję oraz nadzór nad jej obiegiem

  • współpraca z jednostkami zaangażowanymi w proces obsługi gwarancyjnej (podwykonawcy, zespół realizacji, dział prawny)

  • nadzór nad odbiorem wykonanych prac naprawczych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku Budownictwo

  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej poparta doświadczeniem (min. 2 lata)

  • wiedza z zakresu usterek budowlanych

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej po stronie generalnego wykonawcy lub w branży nieruchomości

  • umiejętności komunikacyjne w budowaniu relacji z Klientem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Rozwój w pracy po stronie jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi oraz technologii w pracy

  • Pakiet multisport

Oferta nieaktualna