Praca - Specjalista / Specjalistka ds. technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 03 marzec 2024
poleć znajomemu
Politechnika Wrocławska
Specjalista / Specjalistka ds. technicznych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. W5/SP/2/2024
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za techniczną obsługę dydaktyki, zapewnienie uruchamiania i utrzymania w ruchu stanowisk laboratoryjnych do ćwiczeń oraz stanowisk badawczych dla realizacji prac naukowo-badawczych.

  • wykonywanie stanowisk dydaktycznych i badawczych,

  • konserwacja, naprawy, modernizacje istniejących stanowisk w laboratoriach,

  • udział w pracach związanych z procedurą zakupową aparatury i materiałów,

  • sprawdzanie aparatury kontrolno-pomiarowej będącej na wyposażeniu laboratorium,

  • naprawa, w miarę możliwości sprzętowo-materiałowych, stanowisk laboratoryjnych,

  • przygotowanie danych, specyfikacji i projektów do prowadzenia prac remontowych,

  • udzielanie studentom wykonującym prace dyplomowe pomocy technicznej w zakresie układów elektrycznych i mechanicznych,

  • drobne prace remontowe i konserwacyjne pomieszczeń.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe inżynierskie (preferowane o kierunku związanym z elektrotechniką),

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV (świadectwo kwalifikacyjne SEP),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z pensją zawsze na czas,

  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),

  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),

  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),

  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),

  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),

  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.

Oferta nieaktualna