Praca - Technik Procesu - elektronik

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2386573
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Technik Procesu - elektronik
miejsce pracy: Biskupice Podgórne/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
zadania

  • montaż, uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych

  • dokonywanie pomiarów

  • diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń

  • nadzór i sprawowanie kontroli nad fazami produkcji i uruchamianie urządzeń elektronicznych

Wymagania:
oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (np. elektronika, mechatronika lub pokrewne)

  • wiedzy z zakresu elektryki, elektrotechniki i systemów komputerowych

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe od 6800 zł brutto

  • dodatek do dojazdów

  • możliwość rozwoju

  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

  • darmowy rozszerzony pakiet medyczny i ubezpieczenie

  • darmowa karta sportowa lub 148 zł na platformie zakupowej

  • dofinansowanie do posiłków

  • co miesiąc 300 zł na zakupy online (3600 zł rocznie)

  • zniżki na produkty firmowe, pokój relaksu, bony na urodziny

Oferta nieaktualna