Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386570
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 9689
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz rozlewczych

  • Dozowanie surowców płynnych, zasyp surowców sypkich do dyspergatorów i mieszalników

  • Obsługa urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • Możliwość nawiązania stabilnej i długiej współpracy

  • Atrakcyjny system premiowy (premia kwartalna oraz wakacyjna)

  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna Luxmed, współfinansowanie karty MultiSport, karta lunchowa, świadczenia socjalne)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy + benefity (karta sportowa),

  • Wiele interesujących projektów oraz mnóstwo wyzwań zawodowych,

  • Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,

  • Narzędzia do pracy (m.in.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, komputer),

  • Elastyczne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,

  • Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Oferta nieaktualna