Praca - Technik / Monter telekomunikacji i światłowodowy

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2386556
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
LW Connect GmbH
Technik / Monter telekomunikacji i światłowodowy
miejsce pracy: Bremen/Zagranica
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiadał za realizację projektów instalacyjnych związanych z technologią światłowodową,

  • Obsługa specjalistycznych urządzeń do spawania włókien światłowodowych oraz narzędzi pomiarowych będzie na Twojej codziennej liście zadań,

  • Zajmiesz się realizacją oraz interpretacją wyników końcowych pomiarów, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług,

  • Lokalizacja i usuwanie awarii oraz usterek kablowych to również ważny aspekt Twojej pracy.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość sieci telekomunikacyjnych i technik łączenia włókien światłowodowych,

  • Efektywności, samodzielności i odpowiedzialności podczas wykonywania zadań,

  • Prawo jazdy kat. B/ kat. C,

  • Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym plusem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki,

  • Zorganizujemy dla Ciebie miejsce pobytu i pomożemy w kwestiach urzędowych,

  • Dostarczamy nowoczesny sprzęt i narzędzia, które ułatwią Ci realizację powierzonych zadań,

  • Oferujemy perspektywę długoterminowej współpracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.

Wynagrodzenie:

  • Kwota brutto: od 3000 do 4000 €

  • Wynagrodzenie liczone jest godzinowo około 17,50 €.

Oferta nieaktualna