Praca - Technik utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technik utrzymania ruchu
miejsce pracy: Skarbimierz/opolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 8207
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn

  • Realizacja napraw oraz przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • Tworzenie raportów i niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu

  • Umiejętność diagnostyki awarii, napraw maszyn, czytania rysunków i schematów technicznych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • Możliwość nawiązania stabilnej i długiej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie (frekwencyjna i uznaniowa)

  • Pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą 20°C w klimatyzowanej hali produkcyjnej

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, w tym pakiet wysoko wyspecjalizowanych szkoleń i możliwości awansu

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. Fundusz Socjalny, dofinansowanie posiłków, prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)

  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)

  • odzież roboczą

  • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

  • program „Premia za polecenie”

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta nieaktualna