Praca - Audytor Energetyczny

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2386521
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
Energomix S.A
Audytor Energetyczny
miejsce pracy: Warszawa, Włochy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twoje obowiązki:

  • Samodzielna realizacja audytów energetycznych i studiów wykonalności (audyt efektywności energetycznej, audyt termomodernizacyjny, audyt energetyczny przedsiębiorstwa, badanie śladu węglowego, itp.),

  • Współpraca z podwykonawcami oraz weryfikacja ich pracy (inni audytorzy energetyczni),

  • Przeprowadzanie wizji lokalnej u klientów i kompletowanie dokumentacji,

  • Analizowanie i kosztorysowanie prac, składanie ofert oraz negocjowanie warunków umów,

  • Współpraca z działem marketingu, back office oraz siecią handlową.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia technicznego (elektryczne, energetyczne, HVAC),

  • Min. 2-letniego doświadczenia w pełni samodzielnej realizacji audytów energetycznych (popartej referencjami),

  • Znajomości oprogramowania branżowego (np. AutoCAD, Audytor OZE),

  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego,

  • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy + benefity (karta sportowa),

  • Wiele interesujących projektów oraz mnóstwo wyzwań zawodowych,

  • Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,

  • Narzędzia do pracy (m.in.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, komputer),

  • Elastyczne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,

  • Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Oferta nieaktualna