Praca - Mechanik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386488
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
ILLUSTRO Doradztwo S.C.
Mechanik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Opole/opolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, umożliwiających realizację zadań produkcyjnych

  • Kontrola urządzeń i maszyn oraz pomieszczeń na terenie zakładu

  • Dokonywanie napraw, konserwacji oraz smarowania maszyn

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • Realizacja procesu przezbrojenia maszyn pod potrzeby produkcyjne

  • Razem z innymi służbami technicznymi- usuwanie, montowanie i uruchamianie maszyn na stanowisku pracy

Wymagania:

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie zawodowe

  • Podstawowa wiedzy z obszaru pneumatyki i hydrauliki

  • Zaangażowanie w przydzielone obowiązki oraz sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • Uprawienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość uzyskania comiesięcznej nagrody pieniężnej

  • Pakiet medyczny LUX MED- najwyższy wariant

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Dofinansowanie do codziennych posiłków w miejscu pracy

  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Dostęp do darmowych porad prawnych

  • Cykliczne imprezy integracyjne

Oferta nieaktualna