Praca - Lakiernik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386383
szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
Lakiernik
miejsce pracy: Opole/opolskie
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:

  • współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i zaopatrzenia w materiały niezbędnie do produkcji,

  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, BHP oraz p. pożarowych,

  • oklejanie i zabezpieczanie elementów przed malowaniem,

  • malowanie poszycia wagonu,

  • malowanie podkładu,

  • malowanie podzespołów z wagonu (elementy drobne),

  • sprawdzanie jakości wykonywanych prac i usuwanie ewentualnych usterek.

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • planowa realizacja powierzonych zadań,

  • umiejętności natryskowego lakierowania powierzchni,

  • znajomości technologii przygotowania powierzchni przed lakierowaniem,

  • umiejętności obsługi narzędzi lakierniczych,

  • samodzielność w organizowaniu pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe - 99% dla pracowników, 80% dla członków rodziny,

  • karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich,

  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą",

  • dodatki pieniężne z okazji świąt,

  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU,

  • prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

Oferta nieaktualna