Praca - Inżynier elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
HYDROPLAN
Inżynier elektryk
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Poszukujemy osoby w pobliżu lotniska w Polsce, która jest w stanie regularnie podróżować do Wielkiej Brytanii lub ktoś, kto chce przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii.

  • Programowanie i uruchamianie systemów PLC, HMI, SCADA.

  • Testowanie, diagnozowanie usterek.

  • Wiedza o uziemieniach i testach wysokiego napięcia.

  • Dobór kabli i urządzeń zgodnie ze standardami.

  • Projektowanie instalacji elektrycznych i energetycznych.

  • Planowanie i przewidywanie potrzeb na budowie i kontakt z klientem.

  • Koordynacja pracowników i projektantów oraz wprowadzanie zmian.

  • Współpraca nad usprawnieniami dla klientów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej w obszarze elektrotechniki lub automatyki.

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży wykonawczej/projektowej.

  • Doświadczenie budowlane: testowanie, uruchamianie systemów.

  • Szybkie rozwiązywanie problemów, zarządzanie wieloma zadaniami.

  • Doświadczenie w zarządzaniu.

  • Gotowość do pracy pod presją i w różnych miejscach.

  • Znajomość obliczeń i raportowania technicznego.

  • Znajomość M365 i SharePoint.

  • Samodzielność i terminowość.

  • Prawo jazdy kat. B, umiejętność prowadzenia na budowie.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i kontakt z klientami.

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Godziny pracy

  • Praca w systemie zmianowym.

  • Praca w weekendy.

  • Płatne nadgodziny w określonych sytuacjach.

Oferta nieaktualna