Praca - Dysponent

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2386376
szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Dysponent
miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED/OW/12/24
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie zadań w zakresie utrzymania sieci elektroenergetycznych.

  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie wykonywania oględzin, przeglądów oraz robót konserwacyjnych.

  • Organizowanie robót zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz przepisami bhp i p.poż.

  • Zarządzanie czasem pracy elektromonterów.

  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie usuwania awarii na sieciach elektroenergetycznych i układach pomiarowych.

  • Organizowanie likwidacji awarii, we współpracy z Obszarowymi Centrami Dyspozytorskimi.

  • Gospodarowanie sprzętem ochronnym i przeciwpożarowym na terenie Rejonu Energetycznego.

  • Planowanie i organizacja prac wykonawców zewnętrznych.

  • Obsługa programów specjalistycznych.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prac przy urządzeniach energetycznych.

  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji
    i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.

  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i C+E).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna