Praca - Elektryk / Brygadzista / Kierownik zespołu

szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
OMS Connect GmbH
Elektryk / Brygadzista / Kierownik zespołu
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Twoje codzienne zadania:

  • Samodzielnie odpowiadasz za procesy kontroli pomiaru u klienta na miejscu pracy oraz raportujesz do kierownictwa projektu

  • Wspólnie z zespołem przeprowadzasz kontrole pomiaru urządzeń przenośnych i stacjonarnych

  • Jesteś osobą kontaktową dla klienta i swojego zespołu (kierujesz grupa dwóch do pięciu techników ds.kontroli pomiaru) na miejscu u klienta

  • Rejestrujesz, protokołujesz i oceniasz wyniki pomiarów oraz odpowiadasz za przestrzeganie odpowiednich norm bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Zapewnisz wykonanie indywidualnych koncepcji pomiarów u naszych klientów

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako elektryk, elektronik, mechatronik lub technik radiowo-telewizyjny

  • bardzo doba znajomość języka niemieckim zarówno w mowie, jak i piśmie

  • Prawo jazdy

  • Jesteś przyjazny i chętnie nawiązujesz kontakt z klientami

  • Lubisz pracować w zespole i jesteś gotowy przejąć odpowiedzialność za kierowanie zespołem

  • Jesteś sumienny, skoncentrowany na rozwiązywaniu problemów i cenisz sobie uczciwość

  • Jesteś gotowy do nauki nowych rzeczy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne

  • Wynagrodzenie: 17 - 20 euro brutto na godzinę

  • Lokalny obszar działania / brak dyżurów

  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków

  • Premię kwartalną za efektywność 200-500 euro

  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty

  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy

  • Wewnętrzne szkolenia i oferty rozwoju osobistego

  • Kultura szacunku i przyjazna atmosfera

  • Pracownicze plany emerytalne / świadczenia oszczędnościowe

  • Korzyści korporacyjne

  • Dotacja na przedszkole

  • Nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy

  • Codziennie świeże owoce z lokalnej produkcji i dobra kawa za darmo

  • Wspaniałe miejsce do pracy

Oferta nieaktualna