Praca - Monter

szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
Monter
miejsce pracy: Stuttgart/Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Montaż systemów wyciągu spalin ( wentylacja) jak i do montażu bram i kabin przemyslowych

  • Praca w zespole 2-osobowym

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowę o pracę

  • Min. 1 rok doświadczenia przy montażu

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dobra organizacja pracy

  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych

  • Zdolności manualne

  • Dokładność i sumienność

  • Praca pod presją czasu i wysoka kultura osobista - bez uzależnień !

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek za dzień montażowy + podwójne diety

  • Ciekawa, zmienna praca,wymagająca zaangażowania

  • Terminowe wynagrodzenie

Oferta nieaktualna