Praca - Elektryk / Technik Elektronik (m/k) nawierzchni kolejowej

szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
W&S Technik GmbH
Elektryk / Technik Elektronik (m/k) nawierzchni kolejowej
miejsce pracy: Castrop-Rauxel/Zagranica
Zakres obowiązków:
Siedziba firmy: Castrop-Rauxel, Niemcy

Miejsce pracy: obszar zachodnich, środkowych lub południowych Niemiec

Rozpoczęcie zatrudnienia: jak najszybciej

Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny

Długość umowy: nieokreślony

Przemysł / Handel: Kolej szynowa

Obowiązki / Główne zadania:

  • Konserwacja i rozwiązywanie problemów oraz modernizacja w branży kolejowej

  • Kontrola, konserwacja i serwisowanie różnorodnych systemów i technologii w obszarze technologii sterowania i bezpieczeństwa

  • Koncentrujemy się tutaj na komponentach elektronicznych, na przykład na sygnałach przełącznikach i blokadach, ale często uwzględniane są również komponenty mechaniczne

  • Zazwyczaj wykonujesz pracę w ekipie

  • Twoje place budowy znajdują się w regionie zachodnim, środkowym lub południowym Niemiec,

  • Twoją zaletą jest to, że wielu naszych pracowników mówi po polsku

Wymagania:
Kwalifikacje / Wymagania:

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe jako Elektryk / Technik Elektronik (m/k) w zakresie technologii

  • Posiadasz doświadczenie w dziedzinie elektryki lub mechaniki w branży kolejowej

  • Jesteś gotów pracować na zewnątrz i uczestniczyć w elastycznym harmonogramie

  • Jesteś chętny do nauki i interesujesz się wewnętrznymi szkoleniami i kwalifikacjami

  • Pracujesz niezawodnie, jesteś graczem zespołowym i elastycznym

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Twój język niemiecki jest komunikatywny

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, narzędzia i pojazdy

  • Otrzymasz osobistą odzież roboczą

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia (stawka godzinowa + premie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Płatne nadgodziny

  • Dodatek montażowy

  • Dodatkowe dla kierowcy

  • Pomoc w organizacji i wsparcie polskojęzycznego koordynatora

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Młody, dynamiczny i kolegialny zespół, a także otwarta kultura korporacyjna i płaska hierarchia

Oferta nieaktualna