Praca - Inżynier kontroli generatorów elektrycznych

szukaj
Oferta z dnia: 28 luty 2024
poleć znajomemu
HYDROPLAN
Inżynier kontroli generatorów elektrycznych
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Poszukujemy osoby w pobliżu lotniska w Polsce, która jest w stanie regularnie podróżować do Wielkiej Brytanii lub ktoś, kto chce przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii.

Kwalifikacje i Umiejętności

  • Wykształcenie inżynierskie najlepiej w zakresie elektrotechniki, sterowania, a także automatyki.

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy dla firmy wykonawczej lub biura projektowego.

  • Doświadczenie na placu budowy, w tym testowanie i uruchamianie systemów.

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i równoczesnego realizowania wielu zadań.

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

  • Umiejętność pracy pod presją i w odległych lokalizacjach.

  • Dobra znajomość obliczeń inżynierskich i raportów projektowych.

  • Zaawansowana znajomość pakietu M365 i SharePoint.

  • Umiejętność pracy w napiętych terminach i samoorganizacji wobec licznych zadań.

  • Prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem prowadzenia pojazdów na budowie.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i relacje z klientami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1/C2) w mowie i piśmie.

Wymagania:
Opis Stanowiska:

  • Znajomość programowania i uruchamiania systemów PLC, HMI oraz SCADA.

  • Doświadczenie w testowaniu i diagnozowaniu usterek na poziomie komponentów.

  • Praktyczna wiedza o uziemieniach i testowaniu wysokiego napięcia (HV).

  • Dobór kabli i urządzeń niskiego i średniego napięcia zgodnie ze standardami inżynieryjnymi.

  • Projektowanie i specyfikacja projektów energetycznych opartych na wodzie, słońcu oraz energii elektrycznej, w tym interfejsy cywilne i mechaniczne.

  • Znajomość kolejności realizacji zadań na placu budowy i w biurze oraz przewidywanie potrzeb informacyjnych/konsultacji z klientem.

  • Zarządzanie interfejsem między personelem wykonawczym na miejscu a projektantami oraz pomoc w rozwiązywaniu zmian projektowych w miejscu realizacji

  • Praca w zespole nad sugerowaniem usprawnień, które przyniosą korzyści naszym klientom.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Godziny pracy

  • Stanowisko wymaga pracy zmianowej (rano lub wieczorem)

  • Regularna praca w weekendy

  • Nadgodziny będą płatne w uzasadnionych przypadkach

Oferta nieaktualna