Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce - DYSTRYBUCJA - JUBILEUSZ - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce

Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce

Dystrybutor sprzętu elektronicznego z siedzibą w Krakowie co roku odnotowuje ponad milion odwiedzin na swojej stronie internetowej

Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, w tym miesiącu świętuje 10. rocznicę działalności handlowej w Polsce. Od czasu uruchomienia strony internetowej w Polsce w 2007 roku firma Farnell element14 poczyniła inwestycje w tym regionie i zasłynęła z wysokiej jakości obsługi klientów świadczonej w j. polskim. Przez ostatnich 10 lat na polskim rynku firma zyskała opinię uczciwego i sprawdzonego dostawcy. 

Farnell element14 oferuje swoim klientom w Polsce darmową dostawę online od 199 złw ciągu 24 - 48 godzin, szeroką ofertę produktów najwyższej jakości, oraz bezpłatne wsparcie techniczne, również z zakresu RaspberryPi. Dodatkowo, firma oferuje dostęp do ekspertyzy od etapu projektu, poprzez prototypowanie, aż do produkcji.

W 2012 roku firma Farnell element14 otworzyła biuro w Krakowie i zatrudniła w nim 57 pracowników, obsługujących klientów z całej Europy Wschodniej. Początkowo niewielki zespół obsługujacy klientow z Polski powiększył się do30 osób

Polska była oczywistym wyborem, jeśli chodzi o punkt wejścia Farnell element14 na rynek Europy Wschodniej.  Oprócz możliwości związanych z wielkością populacji Polski oraz wysokim poziomem inwestycji firm międzynarodowych, początkowy zespół Farnell element14 posiadał także duża wiedzę na temat lokalnej branży elektronicznej. Doświadczeni pracownicy wykazali ogromne zaangażowanie w stworzenie najwyższej klasy centrum dystrybucji produktów elektronicznych i przemysłowych w regionie, które przede wszystkim dba o potrzeby swoich klientów.

Robert Rospędzihowski, Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży na terenie Europy Wschodniej, krajów skandynawskich i na rynkach międzynarodowych w Farnell element14 : „Mamy za sobą 10 wspaniałych pierwszych lat.  W 2007 uruchomiliśmy polską stronę internetową, na której odnotowaliśmy 30 tys. odwiedzin w pierwszym roku istnienia, ale to był tylko początek .

Po wprowadzeniu dalszych udoskonaleń strony internetowej, polegających między innymi na dodaniu takich funkcji,jak szybkie kwotacje online  oraz wprowadzeniu w 2010 roku możliwości rozliczeń w złotówkach, nasza strona osiąga dzisiajponad milion wyświetleń rocznie.  Nasza obecność na polskim rynku jest coraz większa i nie ogranicza się ona jedynie do prowadzenia sprzedaży internetowej.  W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę z wiodącymi producentami i obecnie regularnie współpracujemy i prezentujemy ofertę naszych dostawców oraz nowości produktowe podczas najważniejszych targów i wystaw branżowych w Polsce.

Farnell element14 nieustannie wspiera swoich klientów w Polsce poprzez ciągłe inwestycje w nowe produkty oraz zwiększanie stanów magazynowych.  W ostatnim czasie firma wprowadziła też darmową dostawę przy zakupach online o wartości ponad 199 zł oraz udoskonaliła działanie polskiej strony internetowej pl.farnell.com.

Robert Rospędzihowski dodaje: „Gdy rozpoczynaliśmy działalność w 2007 roku, naszym celem było stanie się największym światowym, tzw. “katalogowym” dystrybutorem w dziedzinie elektroniki i przemysłu w regionie.  Znajomość lokalnego rynku oraz wsparcie dla klientów na ich terenie, połączone z dostępem do globalnej sieci i umożliwiły nam ośmiokrotny wzrost  w ciągu minionych 10 lat. Teraz, kiedy jesteśmy częścią firmy Avnet, otwierają się przed nami jeszcze większe możliwości w zakresie obsługi klientów.

Zależy mi na tym, aby Farnell stał sie się największym dystrybutorem komponentów elektronicznych w Polsce.  Urodziłem się w Anglii, ale moi rodzice są Polakami, więc jestem silnie związany z tym krajem i pewnie spoglądam w jego przyszłość.  W Krakowie stworzyliśmy silny i doświadczony zespół.  Jest mi niezmiernie miło, że nasz pierwszy pracownik, zatrudniony w 2007 roku, wciąż jest z nami i nie tylko zapewnia profesjonalną obsługę naszym klientom, ale też pomaga w rozwoju młodej, polskiej kadry, która cały czas się powiększa.

Z okazji 10-lecia działalności w Polsce firma Farnell element14 uruchomiła internetową kampanię urodzinową.  Zapraszamy wszystkich na naszą stronę https://konkurs-farnell.pl, gdzie codziennie do wygrania są kody zniżkowe na zakupy online oraz atrakcyjne nagrody.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl