Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell - ELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - XILINX - ALL PROGRAMMABLE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell

Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell

Premier Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, ogłasza wprowadzenie całkowicie programowalnych układów Xilinx® All Programmable do swojej bogatej oferty. Dodanie firmy Xilinx do listy dostawców franczyzowych umożliwi klientom firmy Premier Farnell dostęp do najwyższej jakości układów zapewniających elastyczność i swobodę projektowania.

 – Cieszymy się, że produkty Xilinx będą teraz dostępne za pośrednictwem  Premier Farnell, co pomoże nam rozszerzyć działalność w Internecie i działać na skalę światową.  Premier Farnell zapewnia swoim klientom wsparcie na najwyższym poziomie od fazy pomysłu po produkcję seryjną, włączając w to usługi projektowe, rozwiązania dostosowane do klienta, platformy integracyjne, zestawy ewaluacyjne oraz ciągłość dostaw. Dzięki odpowiedniemu podejściu do klienta masowego i wyjątkowej pozycji jako dystrybutora rozwiązań rozwojowych  Premier Farnell pomoże nam poszerzyć naszą bazę klientów – powiedział Mike Barone, VP Channel Sales firmy Xilinx.

Układy All Programmable pozwalają projektantom na wybór elastycznej drogi do wdrożenia systemu. Pusty układ można szybko skonfigurować z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi rozwojowych i bibliotek, aby opracować produkt, który doskonale spełnia swoją rolę i może być wprowadzony na rynek w krótkim czasie. Integracja wielu funkcji w jednym układzie pozwala skrócić listę elementów, a przez to obniżyć koszty materiałów i produkcji. Te uniwersalne układy pozwalają projektantom na aktualizację już wypuszczonych systemów. Układy All Programmable znajdują zastosowanie w wielu sektorach takich jak wojsko, lotnictwo i obronność, zastosowania przemysłowe i komercyjne. Stanowią one element specjalistycznego sprzętu komputerowego (od urządzeń brzegowych w IoT do rozbudowanych serwerów danych), a ich możliwości obejmują niemal nieskończoną listę funkcji.

 – Układy All Programmable stanowią mocny dodatek do zestawu narzędzi projektanta systemów, oferując nowy poziom swobody podczas projektowania. Rodziny układów All Programmable w ofercie  Xilinx oferują najlepszy w swojej klasie stosunek ceny do wydajności, natomiast Farnell element14, jako dystrybutor rozwiązań, zapewnia wsparcie klienta na najwyższym poziomie. To idealne połączenie – powiedział Chris Breslin, Senior Vice President, Product and Supplier Management w Premier Farnell.

Premier Farnell opracował centrum zasobów technicznych Xilinx. Centrum zasobów dostępne jest poprzez chat na żywo, telefon, e-mail i prowadzone jest przez koordynatorów technicznych układów All Programmable w każdym regionie. W swojej ofercie centrum oferuje dostęp do szerokiej gamy zasobów projektowych, mających na celu pomoc projektantom w tworzeniu produktów na rynek masowy i w oparciu o układy programowalne.

Układy All Programmable firmy Xilinx są dostępne w firmie Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w regionie APAC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl