Najważniejsze produkty szkoleniowe w branży elektronicznej - ELEKTRONIKA - MATLAB - AUTODESK - LABVIEW - SZKOLENIA - EAGLE - RASPBERRY PI - ZESTAW EDUKACYJNY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najważniejsze produkty szkoleniowe w branży elektronicznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najważniejsze produkty szkoleniowe w branży elektronicznej

Najważniejsze produkty szkoleniowe w branży elektronicznej

Farnell element14 wprowadza „listę najważniejszych produktów szkoleniowych” dla instytucji szkoleniowych w branży elektronicznej

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych opracowała listę najważniejszych produktów dla szkoleniowców w branży elektronicznej, które obejmują podstawowe i najchętniej kupowane produkty do wyposażenia laboratoriów szkoleniowych.  Na liście znalazły się popularne produkty, począwszy od najnowszego modelu 3D Raspberry Pi3, do drukarek 3D oraz oprogramowania - niezbędne wyposażenie dla studentów, którzy poszukują możliwości przetestowania narzędzi. Wymienione produkty pomogą również szkoleniowcom w stworzeniu odpowiedniego środowiska z wykorzystaniem odpowiedniego wyposażenia i właściwych narzędzi, które zagwarantują studentom najlepszy start w ich karierze w branży inżynierskiej.

Wyróżnionymi pozycjami na liście najważniejszych produktów szkoleniowych opracowanej przez Farnell element14 są:

  • Analizator mocy Keysight N6705C: ten analizator mocy stanowi połączenie zasilaczy DC (od jednego do czterech), multimetru cyfrowego, oscyloskopu, arbitralnego generatora funkcyjnego oraz rejestratora danych, zapewniając jeden zintegrowany przyrząd, który gwarantuje doskonały stosunek wartości do ceny i łatwą obsługę. Analizator mocy jest także idealny do testów badawczych oraz walidacji projektów.
  • Drukarka 3D Robox: drukarka 3D Robox jest wyposażona w głowicę z podwójną dyszą do druku w technologii FFF oraz odpowiedni podajnik filamentu do tworzenia różnych modeli 3D z plików w formacie .stl, dzięki czemu zmienia laboratoria szkoleniowe w niewielki zakład produkcyjny stwarzający nieograniczone możliwości innowacji.
  • Autodesk Eagle: Autodesk Eagle jest wydajnym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do projektowania płytek PCB. Oprogramowanie jest darmowe dla studentów zakwalifikowanych instytucji edukacyjnych, dzięki czemu uzyskują oni łatwy dostęp do profesjonalnych narzędzi, które pomogą im rozwinąć umiejętności wymagane w miejscu pracy.   

 – Pasją firmy Farnell element14, będącej dystrybutorem rozwiązań rozwojowych, jest wspieranie inżynierii i elektroniki w sektorze edukacji. Wspieranie edukacji inżynierów ma podstawowe znaczenie - zapewnia następnemu pokoleniu umiejętności, dzięki którym nasza branża będzie mogła się rozwijać. Dostarczanie narzędzi szkoleniowych, udostępnianie zasobów oraz oferowanie możliwości, które pomogą osiągnąć te cele jest naszą misją – powiedział Peter Birks, prezydent firmy Farnell element14.

Oprócz produktów i narzędzi Farnell element14 udostępnia zasoby, które pomagają w edukacji i szkoleniach następnego pokolenia inżynierów na uczelniach wyższych i uniwersytetach, w tym również zasoby dla pracowników naukowych. Akademia STEM społeczności portalu element14 jest strefą poświęconą wszystkim, którzy pragną badać koncepcje związane z nauką i projekty tworzone w ramach szkoleń stacjonarnych z zakresu branży elektronicznej. Za pośrednictwem swojego portalu edukacyjnego, dostępnego pod adresem http://pl.farnell.com/for-educators, firma oferuje również gamę kalkulatorów oraz narzędzi.

Pozostałymi pozycjami z listy najważniejszych produktów szkoleniowych są:

  • Raspberry Pi 3 Model B: stworzony w oparciu o funkcje swoich poprzednich wersji i dodatkowo wyposażony w nowy, szybszy procesor oraz opcje łączności Wi-Fi i Bluetooth Low Energy.
  • Zasilacz laboratoryjny GW Instek GPS-3030D: liniowy zasilacz DC o mocy 90 W z cyfrowym wyświetlaniem wartości pomiarów oraz różnymi wyjściami mocy. Lekka i kompaktowa konstrukcja
  • Zestaw złączy, zacisków i końcówek MULTICOMP MCK19: 262-elementowy zestaw zacisków do użytku ze złączami, obejmujący końcówki żeńskie szybkorozłączne, oczkowe, widełkowe, doczołowe do oplotów, końcówki zamknięte i zaciskarkę.
  • MIKROSKOP DI-LI 912-A TRINO Z FUNKCJĄ STEREO-ZOOM: inspekcyjny mikroskop przemysłowy stereo z obiektywem zmiennoogniskowym, charakteryzujący się szczelnością, odpornością na pleśń oraz właściwościami antyelektrostatycznymi. Gwarantuje bezproblemową pracę w każdym środowisku.
  • Multimetr Fluke 87V: Fluke 87V jest jednym z najpopularniejszych multimetrów przemysłowych dostępnych na rynku. Zapewnia dokładny pomiar napięcia i częstotliwości w napędach silnikowych z funkcją regulacji prędkości i innych urządzeniach wytwarzających zakłócenia elektryczne. 
  • Mathworks MATLAB i Student Suite: zestawy edukacyjny MATLAB Student oraz SIMULINK Student Suite zawierają te same narzędzia, których codziennie używają profesjonalni inżynierowie oraz naukowcy, ułatwiające modelowanie, symulację oraz analizowanie projektów.
  • Oprogramowanie LabVIEW w wersji Home: platforma do graficznego programowania, z której korzystają miliony inżynierów i naukowców do rozwiązania problemów, akwizycji oraz analizy danych, kontroli urządzeń, automatycznego testowania oraz kontroli poprawności, prototypowania i wielu innych operacji.

Szkoleniowcy mogą uzyskać zniżki na niektóre produkty szkoleniowe, odwiedzając stronę: http://pl.farnell.com/for-educators

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl