W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS? - UPS - EATON - ZASILANIE AWARYJNE - BIAŁA KSIĘGA - ZASILACZ UPS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS?
drukuj stronę
poleć znajomemu

W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS?

W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS?
fot. Eaton

Nowa Biała Księga pomaga managerom obiektów oraz managerom IT w określeniu najlepszego sposobu konserwacji zasilaczy UPS.

Firma Eaton oferująca energooszczędne rozwiązania opublikowała nową Białą Księgę mającą na celu pomoc organizacjom w opracowaniu najlepiej dopasowanej do potrzeb strategii utrzymania zasilacza UPS.

W podsumowaniu „W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS” przedstawione zostały zalety i wady  czterech najczęściej wybieranych rozwiązań, tak aby dostarczyć czytelnikom obszernych informacji pomocnych w maksymalizacji ochrony zapewnianej przez zasilacz UPS.

 – Tak jak zostało to wyjaśnione w Białej Księdze, konserwacja urządzeń pełni krytyczną rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej – komentuje Fabio Mazza, Manager ds. Marketingu Usług w firmie Eaton.

Nasze zapisy informują, że ponad 25% wizyt konserwacyjnych prowadzi do działań korygujących. Udowadnia to ich wysokie znaczenie, ponieważ dzięki tym właśnie wizytom jesteśmy w stanie rozwiązać potencjalne problemy zanim przerodzą się w zakłócenia, a w najgorszym przypadku doprowadzą do przestojów.

W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS?

Zasilacze awaryjne każdego z producentów są złożonymi urządzeniami pełniącymi kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej, mimo to nawet najlepsze z nich mogą ulec awarii i doprowadzić do niebezpieczeństwa jeżeli nie będą w odpowiedni sposób konserwowane.

Znalezienie i przyjęcie prawidłowego rozwiązania pomoże operatorom w uniknięciu ryzyka, przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji oraz zmaksymalizowaniu okresu eksploatacji zasilacza UPS.

Niezależnie od dokładnego przebiegu działań, plan zapobiegawczy jest kluczowy dla minimalizowania zakłóceń w prowadzeniu działalności gospodarczej i przedłużania żywotności sprzętu.

Poza przeglądem opcji konserwacyjnych, Biała Księga przedstawia także tabelę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wyboru dostawcy usług oraz planu. Podczas przeglądania odpowiedzi użytkownicy będą w stanie określić, która ze strategii w najlepszy sposób zaspokoi ich potrzeby.

Aby pobrać Białą Księgę odwiedź stronę: www.eaton.eu/upsservice-whitepaper

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl