12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów - ELEKTRONIKA - TRANZYSTORY - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - ELEMENTY PASYWNE - VISHAY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów
drukuj stronę
poleć znajomemu

12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów

12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów

12 superproduktów firmy Vishay dostępnych w ofercie Farnell element14 z wysyłką w dniu złożenia zamówienia

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, poinformowała o dostępności 12 superproduktów na 2017 rok z oferty półprzewodników i elementów pasywnych firmy Vishay z wysyłką w dniu złożenia zamówienia.  W skład tej grupy wchodzą najbardziej innowacyjne produkty z rodziny półprzewodników i elementów pasywnych firmy Vishay, takie jak rezystory, kondensatory i diody, które ułatwiają inżynierom projektantom optymalizować produkty końcowe i rozwiązywać najważniejsze problemy, takie jak wzrost wydajności, czy ograniczanie miejsca i kosztów.   Firma Vishay każdego roku prezentuje gamę 12 superproduktów, obejmującej po sześć zaawansowanych technologicznie produktów — półprzewodników i elementów pasywnych. 

Na szczególną uwagę zasługują trzy spośród 12 superproduktów firmy Vishay na 2017 rok:

 • Kondensator polimerowy vPolyTanTM serii T59 charakteryzuje się opatentowaną obudową ze zmodyfikowaną atmosferą (MAP), która zapewnia o 25% lepszą pojemność elektryczną na jednostkę objętości oraz najlepszą w branży gęstość pojemności.  Ponadto kondensator ten zapewnia niski współczynnik ESR i ma zakończenia typu L, które obniżają równoważną indukcyjność szeregową (ESL) o 33%, poprawiając jednocześnie jakość połączenia elektrycznego i mechanicznego z płytką PCB.  Kondensatory z tej serii zostały opracowane z myślą o magazynowaniu dużej ilości energii w sterownikach półprzewodnikowych, a także o filtrowaniu i podtrzymaniu napięcia podczas konwersji mocy.
 • Cewki serii IHLE-5A — te cewki wysokoprądowe są zabezpieczone przed działaniem pola elektrycznego w celu redukcji szumu w przetwornicach DC-DC i zapewniają zmniejszenie poziomu pola elektrycznego o 20 dB w odległości 1 cm — do zastosowań w obwodach przetwornic DC-DC w pobliżu podzespołów wrażliwych na działanie szumów, obwodach sterowania w branży motoryzacyjnej i komputerowej, a także w innych wysokoprądowych zasilaczach o wysokim poziomie szumów.
 • Czujniki optyczne VCNL4035X01 — zintegrowany czujnik zbliżeniowy i czujnik światła otoczenia typu wszystko w jednym do zastosowań wymagających sterowania za pomocą gestów – do wykorzystania w wyświetlaczach lub innych zastosowaniach wymagających funkcji rozpoznawania gestów.

Pozostałe podzespoły z gamy 12 superproduktów firmy Vishay to:

 • Tranzystor MOSFET SQJQ480E TrenchFET® Gen IV — do zastosowań w branży motoryzacyjnej i transportowej oraz w logistyce wewnątrzzakładowej.
 • Tranzystor MOSFET SiRA20DP TrenchFET® Gen IV — do zastosowań w urządzeniach ORing, a także do zarządzania akumulatorami, przełączania obciążeń, prostowania synchronicznego i synchronicznego obniżania napięcia.
 • WSLF2512 – rezystor Strip® z taśmą metalową o mocy 6 W, niskiej rezystancji i niskim współczynniku TCR, przeznaczony do zastosowań związanych z wykrywaniem prądu i podziałem napięcia oraz do układów impulsowych systemów zarządzania zasilaniem.
 • VTVS5VOASMF do VTVS63GSMF — diody 400 W z tłumikiem napięć przejściowych (TVS) w obudowie SMF do zastosowań z wykorzystaniem liniowej ochrony przed przepięciami elementów elektronicznych w ograniczonej przestrzeni, np. w laptopach, notebookach, tabletach i zewnętrznych dyskach twardych.
 • Regulator synchroniczny microBUCK® SiC462 — regulator obniżający napięcie 4,5–60 V zapewniający moc wyjściową do 75 W do szerokiej gamy zastosowań, np. w przemyśle i automatyce, robotyce, dronach, bankomatach i automatach do gry.
 • Filtrujący kondensator foliowy MKP1847H AC — do zastosowań w środowiskach o dużej wilgotności, w tym w systemach energii odnawialnej, urządzeniach spawalniczych i filtrach harmonicznych AC.
 • Ultraszybkie prostowniki FRED Pt® 10–30 A — prostowniki w obudowie SMPD zapewniają wysoką gęstość mocy i nadają się do zastosowań w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.
 • Wysokoprądowe cewki IHXL to największe dostępne cewki kompozytowe — prąd stały do 250 A. Idealne do zastosowań w branży motoryzacyjnej.
 • Rezystor DCRF (bezpośrednio chłodzony wodą rezystor mocy z uzwojeniem drutowym) — 10 razy bardziej skuteczne od rezystorów chłodzonych w standardowy sposób tego samego rozmiaru — do zastosowań w rezystorach tłumiących w dużych napędach i układach HCDC, rezystorach filtrujących w dużych napędach oraz do szybkiego rozładowywania banków baterii słonecznych.

Aby zobaczyć gamę 12 superproduktów firmy Vishay, wejdź na stronę Vishay Super 12 lub odwiedź sklep Vishay store, w którym znajduje się ponad 40 tys. produktów.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl