Miniaturowe złącza SlimSeal od TE Connectivity - ZŁĄCZA - IP67 - TE CONNECTIVITY - OKABLOWANIE CZUJNIKÓW - SLIMSEAL - UL94 - WIRE-TO-WIRE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Miniaturowe złącza SlimSeal od TE Connectivity
drukuj stronę
poleć znajomemu

Miniaturowe złącza SlimSeal od TE Connectivity

Miniaturowe złącza SlimSeal od TE Connectivity
fot. TE

Firma TE Connectivity (TE), światowy lider w produkcji przewodów i złącz do czujników, wprowadziła na rynek serię miniaturowych złącz SlimSeal o wysokiej szczelności.

SlimSeal to uszczelnione złącza do łączenia przewodów (wire-to-wire). Dzięki klasie ochrony IP67 złącza te są odporne na kurz i wodoszczelne do głębokości jednego metra, co czyni je odpowiednimi do zastosowań o wysokiej wilgotności, jak np. oświetlenie zewnętrzne. 

Miniaturowe złącza SlimSeal firmy TE wyposażone są w zatrzask sprężynowy, który zapewnia odpowiedni docisk i stabilne połączenie przewodów. Jednocześnie kompaktowy design złącz SlimSeal zapewnia maksymalną oszczędność miejsca, a wstępnie zmontowane uszczelnienia pozwalają skrócić czas montażu. 

Złącza są dostępne w wersji 2- lub 3-PIN w czterech różnych kolorach (czarnym, czerwonym, białym i szarym), co ułatwia identyfikację podczas montażu.

W zależności od wersji, złącza z serii SlimSeal mogą połączyć przewody o średnicy 0,75 mm2 (prąd maksymalny 5A) lub 0,52 - 0,33 mm2 (prąd maksymalny 3,5 A). Napięcie znamionowe we wszystkich przypadkach wynosi 400 VAC max. 

Obudowy wykonane są z poliamidu o klasie palności UL 94, co gwarantuje zakres temperatury pracy od -40°C do 105 stopni Celsjusza. 

Zobacz unboxing zestawu złącz TE Connectivity:

Więcej informacji na stronie: http://te-farnell.com/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl